Вільна білорусь буде найкращою санкцією проти путіна, – білоруський журналіст
Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська на Генасамблеї ООН зустрілася з представниками різних країн та міжнародних організацій. Загалом вона провела понад 20 зустрічей.
Про це 24 каналу розповів білоруський журналіст Франек Вячорка. За його словами, під час усіх зустрічей білоруська опозиціонерка підіймала дуже важливу тему.
Зверніть увагу Знову примарились полки і батальйони: Лукашенко боїться, що у білорусі створять "нову Україну"
Найкраща допомога Україні
Вільна білорусь буде найкращою санкцією проти путіна. І це буде найкращою допомогою Україні,
– наголосив білоруський журналіст.
Вячорка зауважив, якщо світ хоче зупинити "путінську машину" треба допомогти білорусам перемогти посіпаку російського президента алєксандра лукашенка.
Наразі країни третього світу разом з путіним просувають думку, що це через Україну у світі глобальний голод та енергетична криза. Так, дуже важливо усім пояснювати, що не через Україну або санкції, а саме через російського президента.
Білоруський журналіст додав, що завдання білорусів на Генасамблеї ООН, як і усіх демократичних країн, відкривати світу правду щодо ситуації в Україні.
Вячорка розповів, як білорусь допомагає Україні: дивіться відео
Останні новини білорусі: коротко
- Кремль може замінити самопроголошеного президента білорусі алєксандра лукашенка на більш лояльну росії фігуру. Білоруський опозиціонер Сергій Бульба припустив, що замінити лукашенка може глава генштабу білорусі олександр вольфович.
- Білорусь знову продовжує повторювати мантри про нібито незалученість до війни проти України. Ба більше, тамтешній керівник мзс владімір макей під час виступу в ООН навіть заговорив про "посередництво у переговорах".
- Загроза вторгнення в Україну з території білорусі досі зберігається, проте зараз є низькою. Це пов'язано з тим, що усі основні з'єднання і частини російської армії перемістилися в інші райони. Однак росія може і далі використовувати цю державу для ракетних ударів по Україні.
- 17 вересня білорусь вкотре продовжила військові навчання. На цей раз – до 24 вересня. Таке рішення аргументують тим, що білоруська армія "досі не підготовлена". Мовляв, реального бойового досвіду у службовців немає, то ж реагувати на масштабний наступ вони не можуть.