З’явилися кадри ймовірного удару ATACMS по росіянах на Луганщині: потужне відео
Джерело:
"Мілітарний"У мережі з'явилися кадри ймовірного ураження балістичними ракетами ATACMS по скупченню окупантів. Повідомляється, що це сталося поблизу населеного пункту Рогове, що на Луганщині.
Так, Збройні Сили України завдали вогневого ураження по скупченню особового складу супротивника поблизу населеного пункту Рогове, що на Луганщині. Про це свідчать відповідні кадри.
Дивіться також Ще 1120 окупантів і понад 80 одиниць техніки: втрати ворога на 1 травня
Сили оборони вдарили по загарбниках
На кадрах, які зняв розвідувальний безпілотник, видно велике скупчення особового складу ворога та нанесення ураження трьома ракетами з касетною бойовою частиною.
Візуально площа ураження і кількість уражальних елементів значно більша, ніж у GMLRS, тож, імовірно, удар був завданий балістичними ракетами ATACMS американського виробництва.
OSINT-спільнота виявила місця ураження завдяки орієнтирам на місцевості – вони були завдані по координатах 49.637335, 39.042763; 49.621673,39.060224; 49.637016,39.033770.
Повідомляється також, що місця ураження розташовані приблизно за 78 кілометрів від лінії бойового зіткнення.
ЗСУ завдали вогневого ураження по скупченню ворожих сил: дивіться відео
Зауважимо, що станом на ранок 1 травня Сили оборони ліквідували вже майже 470 тисяч російських загарбників. Так, за минулу добу втрати Росії зросли ще на 1120 бійців. Окрім того, знищили тисячі одиниць ворожої техніки.
Втрати ворога: останні новини
- Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ повідомило, що оператори одного з підрозділів ССО під час розвідувальних дій на Сумському напрямку виявили та знищили два зенітно-ракетних комплекси "Бук". Один із них перебував на пусковій позиції. Повідомляється, що по них вдарили із безпілотника.
- Також наша розвідка виявила та завдала удару по апаратній зв’язку і новітній радіолокаційній станції ворога із красномовною назвою "Рєпєйнік". Станція слугувала окупантам для виявлення малих повітряних цілей, зокрема дронів, на відстані до 15 кілометрів та на висоті до 5 кілометрів. Цю переносну РЛС росіяни почали постачати у війська лише у 2022 році.
- Днями група ГУР МО України "Гуси-9" спільно з військовослужбовцями 15 ОБрАР "Чорний ліс" виявили та вдарили по російській РЛС 48Я6 К-1 "Подльот". Цю систему ворог використовував для виявлення та передачі координат цілей російським зенітно-ракетним комплексам С-300/С-400. Вартість такої РЛС складає понад 700 мільйонів рублів або понад 5 мільйонів доларів.