"Я дивлюся на твоє обличчя і знайомлюся с тобою. Я досі не можу ходити по вулиці Інститутській, а коли їзджу по Грушевського – завжди хрещуся, бо думаю, що ти і всі-всі-всі зараз там на небі нас оберігають і чують наші молитви", — розповідає акторка.

Все що я знаю про тебе, це те що вже написане про тебе. Ти народився 31 грудня 1991 року. І я думаю, що своїм появленням ти зробив величезний подарунок своїм рідним і близьким. А далі все життя ти дарував всього себе всім оточуючим. Твоя світлість, твоє життелюбство і твій патріотизм не були порожніми.

Ти дуже багато вчився і працював. За два роки ти написав 280 статей. Ти був науковцем. Ти довів свій патріотизм та любов до країни не порожніми словами, а працею. І ти доводив всьому світові, що тут в Україні є люди свідомі, розумні і гідні,
— розповідає Римма.

Ми завжди говоримо, що Господь забирає найкращих. І так – ти був з цих кращих. Твої мрії і надії здійсняться. І буде саме так, як ти хотів, і ми будемо українцями у душі і з Богом в серці.

У тебе було дві кулі — одна в серце, інша в голову. В твою світлу розумну голову, і в твоє щире, добре неповторне серце.

Світла тобі пам'ять, світлий юначе. Я можу тільки подякувати і схилити свою голову за те, що ми сьогодні живі.