"50 тисяч гривень отримав той чоловік, який першим зателефонував у міліцію і сказав, що впізнав у "Караванському стрілку" Мазурка. Він дивився телевізор, де показували відео з Каравану, і впізнав злочинця. Ми вже передали цій людині гроші. Решту 50 тисяч поділили на три рівні частини і віддали родинам загиблих охоронців. Віддали ще в день похорону хлопців", – розповіли у ТЦ "Караван".

У свою чергу, киянин, який 7 листопада знайшов тіло Мазурка, вигулюючи собаку в Сирецькому лісопарку, каже, що теж хотів би отримати гонорар.

"Я маю намір отримати ці гроші. Пішов у Караван, але там мені сказали "все керівництво у відрядженні", – каже чоловік.

У супермаркеті ж стверджують: їм відомо, що "труп знайшов не він особисто, а його собака, а платити гроші собаці, самі розумієте, – нерозумно".

"По-перше, труп знайшов не собака. Тіло в кущах помітила моя дружина. По-друге, я це так просто не залишу. Я вже найняв адвоката, який буде розбиратися з Караваном", – додав киянин.

До речі, за словами чоловіка, якому відомі свідчення головного свідка у справі вбивств у "Каравані" Павла Феденкова, охоронець не впізнав у Мазурку людину, яка в них стріляла.

Нагадаємо, 7 листопада повідомили, що "Караванівський стрілок" Ярослав Мазурок, якого підозрюють у вбивстві охоронців столичного ТРЦ "Караван", помер від вогнепального поранення.