Свої у кожному куточку країни

Дім – це значно більше, ніж стіни. Їх ми відбудуємо, а ось як відбудувати відчуття дому, яке забрала війна – питання, яке постає перед усіма переселенцями. Мільйони українців покинули свої "стіни" і будують нові, їм вдається – це шлях перемоги! Шлях, який надихає та додає віри у завтрашній день.

Одна із розмов Дружина померла на місці, мене врятували солдати, – Сергій про артобстріл Харкова

У циклі розмов СВОЇ ми уже розповіли 10 історій українців та їх сімей. Ці історії пекли болем та несправедливістю. Та в очах цих людей ми не бачили тотального відчаю – кожен з них, попри втрати та власні болі, готовий боротись за життя та країну.

Діяти – ось, що усі вони вирішили. Діяти та боротись. Кожен як вміє. Ми хочемо розповісти світу про таких українців! Про героїв, які наважились почати знову будувати своє життя та віднайти втрачене відчуття дому. І просимо вас допомогти нам у цьому.

Ці історії мають бути почутими! Бо що це, як не героїзм – вивезти під обстрілами дітей у безпечне місце, перевезти бізнес, не забути про кішку та навпаки залишити усе нажите? І, головне, не побоятись почати знову. У своїй країні, на своїй землі і поміж своїх людей.

Шукаємо своїх: як сконтактувати з редакцією, щоб розповісти свою історію


Якщо ви готові розповісти свою історію, або знаєте таких людей – напишіть нам / Фото 24 канал