Свою діяльність фінустанова завжди ґрунтувала на принципах професіоналізму та історичної гордості.

Дивіться також Куди зникають гривні: що відбувається із застарілими та зношеними банкнотами

У листопаді Cominbank здобув перемогу одразу у двох номінаціях XV Всеукраїнського конкурсу "Банк року-2023":

  • "Соціально відповідальний український банк"
  • та "Найкращий банк з індивідуального підходу до Клієнтів".

Мій особистий шлях у Cominbank розпочався в епоху змін, коли позначилася необхідність швидких та ефективних рішень. Банк мав здійснити еволюційний стрибок, бо світ вимагав нової бізнес-моделі. Плани втілювалися успішно. Та раптом почалася війна і стало очевидно: зараз, окрім того, що розвиваємося, волонтеримо, донатимо, сплачуємо податки, розширюємо мережу, створюємо нові робочі місця – ми всі, українці, несемо історичну відповідальність,
– наголосила Тетяна Путінцева, голова правління Cominbank.

"Тому, відзначаючи 30-річний ювілей, Cominbank дбає про істинне історичне знання і робить внесок у те, щоб правда була непохитною фортецею проти ворожої пропаганди: у день народження банку нашим подарунком співвітчизникам стала низка історико-просвітницьких заходів", – додала вона.

Команда фінустанови активно долучається до волонтерських ініціатив / Фото Cominbank

Ювілей Cominbank припадає на другий рік великої війни. Коли сталося повномасштабне вторгнення, у банку швидко визначили кілька векторів допомоги країні. На постійній основі підтримують військовий госпіталь, щомісяця допомагають дітям, літнім людям, вимушеним переселенцям разом із фондом ONUKY, долучаються до культурних та громадських ініціатив історичного значення.

"Концепція корпоративної соціальної відповідальності банку має назву DOBROKOLO. На додачу до усіх перерахованих активностей, цінністю "доброго кола" також є корпоративне волонтерство. Співробітники добротворять постійно і від щирого серця, бо вірять, що небайдужість завжди віддається сторицею і наближає українців до спільної заповітної мрії", – наголосили у банку.

За даними рейтингового агентства "Стандарт-рейтинг", Cominbank очолює рейтинг соціальної відповідальності серед українських банків з недержавною часткою.