Як пише Replayua, що саме посприяло успіху найбагатшої людини на планеті Білла Гейтса — невідомо. Зараз йому 59, а Гейтс впевнено тримає першу сходинку мільярдерів світу зі статками у 81 мільярд доларів.

Батьки

Гейтс заробив свій перший мільйон в досить молодому віці. Слід зазначити, що до його статків причетні батьки. Такий аргумент має право існувати, враховуючи, що мати Білла була главою виконавчої комісії у великому холдингу United Way International.

Мері Гейтс спілкувалася в бізнесі з такими людьми, як Джон Ейкерс і Джон Опель. Завдяки цим зв'язкам, як вважають багато хто, Білл Гейтс зміг укласти вигідну угоду з найбільшою комп'ютерною компанією IBM, яка виплачувала юному мільйонерові пристойні гроші за кожен проданий продукт з його операційною системою Microsoft.

Дружина

Гейтс став мільярдером завдяки своїй дружині. І це теж правдива версія. Десять років тому одне з найбільших видань поставило Гейтса на першу сходинку найуспішніших людей планети, назвавши його "Людиною року". Про Мелінді знають небагато, але ця жінка ніколи не сиділа вдома. Дружина отримала дві освіти — в Школі бізнесу Фукуа і в Дюкському університеті. Вона чудово розбирається у фінансовому секторі і завжди дає Біллу потрібні поради.

Також завдяки їй Гейтс почав віддавати зароблені гроші потребуючим. З подачі дружини Гейтс пожертвував близько 30-ти мільярдів, які пішли на порятунок жителів Африки від голоду, на покупку вакцини від поліомієліту для громадян Індії, а також — на боротьбу з малярією в найбідніших африканських країнах.

Додамо, нещодавно Білл заявив, що за допомогою своїх грошей має намір вирішити проблему ранньої смертності в багатьох країнах.

Гідний конкурент

Гейтс став мільярдером завдяки Стіву Джобсу. Мало хто знає, що Джобс і Гейтс були знайомі з часів хіпі. Обидва юних хлопці були схиблені на комп'ютерах.

Кажуть, що років 30 тому Гейтс заздрив Джобсу. У Стіва справи швидко пішли вгору, йому щастило на відміну від Гейтса, якому все діставалося насилу, незважаючи на хороше матеріальне становище сім'ї.

Достовірно невідомо, чи була заздрість у Гейтса, але через багато років він забув про старі образи і допоміг своєму супернику. Наприкінці дев'яностих компанія Apple відчувала серйозні фінансові труднощі, і Гейтс разом з керівництвом свого холдингу "позичив" конкуренту 150 мільйонів на розвиток. Стів Джобс оцінив широкий жест Гейтса, але до останніх днів життя так і не перестав жартувати над своїм суперником.