До 16 лютого KIVI оголосила спеціальні ціни на телевізори з нової лінійки:

43'' діагональ, чорний – 43U740LB 11 499 грн (замість 12 499 грн)

43'' діагональ, білий – 43U790LW 11 999 грн (замість 12 999 грн)

65'' діагональ, чорний – 65U740LB 21 999 грн (замість 23 999 грн)

Ми виділили 5 причин, чому варто придивитися до цих пристроїв

  1. Безкоштовні канали та фільми "з коробки"

Ви вже склали перелік фільмів для перегляду зі своєю половинкою? Якщо ні, то в додатку KIVI MEDIA ви завжди знайдете пакет фільмів у вільному доступі та у високій якості, який постійно оновлюється. Також прямо "з коробки" доступно 50 безкоштовних для користувача каналів в Україні. Жодного поспіху з пошуком контенту! Підключаєте телевізор до інтернету – і насолоджуєтеся переглядом.

  1. Онлайн тренування

Для активнішого спільного дозвілля KIVI розробила розділ Тренування в KIVI MEDIA. Тут ви знайдете записи занять з популярними фітнес-блогерами та онлайн тренування в реальному часі за розкладом 3 рази на тиждень. Можна займатися самостійно або разом зі своєю половинкою прямо перед телевізором.

  1. Ігри рівня ПК прямо у телевізорі

Любите пограти, але так і не придбали ігрову приставку? У KIVI MEDIA є розділ Ігри з хмарним геймінгом. Користувачам доступні найсучасніші ПК-ігри, на зразок Fortnite, прямо на телевізорі – знадобиться лише джойстик. Підійдуть будь-які сумісні з Android геймпади з Bluetooth.

Гра запускається на потужних віддалених серверах, а ігровий процес передається через інтернет прямо на екран користувача, який контролює гру зі свого джойстика. При хорошому інтернет-з'єднанні відчути різницю між грою у телевізорі та на потужному домашньому комп'ютері неможливо.

Для сімейного дозвілля з дітьми є встановлені Android-ігри. Грати можна навіть усім разом – телевізори підтримують до п'яти підключень Bluetooth-пристроїв, включаючи пульт, який також можна використовувати для керування грою.

  1. "Чистий" Google Android TV

У телевізорах KIVI доступні всі сервіси Google, будь-які сумісні програми Play Market, встановлення програм з apk-файлів. А переглядати спільні фото з відпустки на великому екрані допоможе Chromecast, який дозволяє швидко поділитися контентом зі свого смартфона без проводів.

А ще оновлення ОС точно продовжить життя вашому телевізору не на один рік.

  1. Екран класу А+ та звук від JVC

Щоб відповідати високим стандартам якості зображення, KIVI використовує лише панелі класу А+, а також низку програмних розробок. Телевізори KIVI підтримують HDR не тільки для файлів з накопичувача, але і під час відтворення контенту онлайн та під час гри на ігровій приставці або ПК. Завдяки HDR користувач зможе побачити все саме так, як задумував автор, а також отримати більш насичену та контрастну картинку.

Телевізори також підтримують технологію Super Contrast Control, яка дозволяє автоматично змінювати контрастність зображення не лише всього екрана, але й окремих його частин, наприклад, у темних сценах. Щоб UHD-екран працював на повну силу навіть при перегляді контенту якістю нижче 4К, процесор телевізора здатний допрацьовувати різкість та деталізацію зображення завдяки технології UltraClear.

Звучать телевізори теж чудово: для нової лінійки розроблена власна акустична система за підтримки компанії JVC Kenwood, яка відома у всьому світі аудіо- та відеотехнікою.

Технологія Dolby Audio Processing (DAP) дозволяє не тільки вибрати налаштування звучання для кіно, музики або подкастів, але й має додаткові інструменти на зразок посилення гучності голосу або автовирівнювання гучності, коли частина контенту звучить голосніше, як, наприклад, під час переходу від фільму до реклами.

Чи достатньо причин, щоб придивитися? Якщо ні, тоді ось вам ще одна гарантія на дисплейний модуль телевізора KIVI 3 роки!