Основного часу аби з’ясувати стосунки не вистачило командам і на "Медіссон Сквер Гарден" у Нью-Йорку. Господарі арени хокеїсти "Рейнджерс" робили усе аби цього не сталось - постарались Праст і Анісімов.

На "пінгвінів" із Піттсбурга це подіяло як холодний душ. Джефрі, Рапу і Куніцу вистачило і дев’яти хвилин аби по-разу засмутити Хенріка Лунквіста. Врятувати "рейнджерів" від поразки в основний час вдалось Раяну Келлехену, для цього вистачило вдало обрати позицію і мінімально підкорегувати постріл Дель Зотто. Щоправда усі старання господарів арени були змарновані у хокейній лотереї. Марк Андре Флері стіною став на шляху шайби після кидка Маріана Габоріка. 3:4.

Не зуміла тріумфувати у серії булітів і команда ще одного українця. На відміну від Руслана Федотенка, Олексій Понікаровський ігрову практику отримав, щоправда за 7 із половиною хвилини відзначитись у воротах "Міннесоти" не зумів.

Це власне не вдалось нікому із "Лос-Анджелеса", ані в основний час, ані в овертаймі. А от героєм серії булітів став голкіпер "Міннесоти" Ніклас Бекстрьом, який парирував два пенальті. 0:1, поразка не дозволила "королям" піднятись у зону плей-оф.

Одне із головних протистояння ігрового дня відбулось у Тампі, де зійшлись перша та друга команди Східної конференції. Гості із Флориди отримали чотири сухі шайби. Натомість перша команда "заходу" своїх фанатів не розчарувала. "Ванкувер" упевнено здолав в гостях "Даллас".