Українець провів на паркеті більше половини матчу, набрав 5 очок і здійснив 6 підбирань. Усе загалом складалось для господарів паркету непогано, "Валенсія" виходила лідером на заключну чверть, але втратила концентрацію - 15:27 у заключній 10-хвилинці і підсумкові 66:75. Рахунок у серії 2:1 на користь "Реала".

Справжнього приниження у першому матчі серії зазнала "Сієна" у протистоянні із "Олімпіакосом". Мститись італійці продовжують вже в другому матчі поспіль. Найбільш злопам’ятний у складі "Сієни"Марко Яріч, в його активі 24 пункти. 81:72, оформити вихід у півфінал італійці мають нагоду вже завтра на власному паркеті.

До святкувань у четвер готуються і у Тель-Авіві. Місцевий “Маккабі” зробив ще один крок до виходу у наступне коло, упевнено розбивши іспанську "Басконію" - 81:60.

Натомість не все так оптимістично у таборі чинного чемпіона "Барселони". "Блауграна" удруге поспіль програла "Панатінаїкосу" і ризикує зійти із дистанції у наступному матчі. Усе було б не так трагічно, якби фортуна посміхнулась Яці Лаковічу, який кидав з-за дуги разом із фінальною сиреною. 74:76.