Підтримка українців і ЗСУ

Ще з лютого "Датагруп-Volia" розгорнула цілу низку соціальних і гуманітарних програм. Зокрема, від початку бойових дій компанія почала підключати до безкоштовного інтернету цивільні бомбосховища, гуманітарні центри та школи по всій країні та наразі вже під'єднала понад 500 таких об'єктів. Також "Датагруп-Volia" удосконалила власну бонусну систему "Volia Бонус" для того, щоб абоненти могли перераховувати накопичені бонуси на підтримку української армії. За час повномасштабної війни на рахунок ЗСУ від абонентів Volia перераховано вже понад пів мільйона гривень.

Важливо "Датагруп-Volia" інвестувала 500 мільйонів гривень в опорну мережу: як це допоможе українцям

Сама ж компанія активно допомагає ЗСУ та Силам оборони країни із телекомунікаційним обладнанням. Наприклад, "Датагруп-Volia" передала захисникам 4 000 рацій Motorola та 27 репітерів для них. Окрім радіостанцій, було передоно інше обладнання зв'язку. Загальна вартість обладнання для армії складає понад 8 мільйонів доларів США.

Більше того, компанія долучилася до державної благодійної фандрейзингової платформи United24 і вже перерахувала перші 10 мільйонів гривень для відновлення та розвитку цифрової інфраструктури України.

Також "Датагруп-Volia" заснувала благодійну платформу "Наші діти", в межах якої взяла на забезпечення 50 дітей-сиріт війни. До настання повноліття вони отримуватимуть щомісячну стипендію на свої першочергові потреби. Вже протягом перших 2 місяців за цією програмою діти отримали 1 000 000 гривень.

"Датагруп-Volia" запустив важливий благодійний проєкт "Наші діти" / Фото "Датагруп-Volia"

"Датагруп-Volia" працює 24/7

Але в компанії не забувають про свій пріоритет – забезпечення українців надійним та якісним зв'язком. Від початку війни "Датагруп-Volia" робить усе можливе, аби зберегти у робочому стані телекомунікаційну мережу країни. Компанія працює в режимі 24/7, а її технічні спеціалісти, іноді ризикуючи життям, проводять ремонтні роботи на місцях, зокрема, в зоні бойових дій.

З 24 лютого технічні спеціалісти ліквідували понад 40 000 тисяч аварій і пошкоджень на мережі, більшість з яких безпосередньо пов'язана з бойовими діями. Водночас працівники кол-центру відпрацювали понад 780 тисяч дзвінків від абонентів.

Модернізація мережі разом із Cisco

Незважаючи на війну, компанія реалізовувала проєкт з модернізації мережі разом зі світовим лідером у галузі виробництва мережевого обладнання – компанією Cisco. На ці потреби на першому етапі модернізації вже проінвестовано близько 500 мільйонів гривень.

Завдяки новому обладнанню Cisco на ключових ділянках пропускна здатність мережі збільшилась у 10 разів. Було побудовано 11 додаткових резервних лінків загальною ємністю понад 900+ Гбіт/c та таким чином зарезервовано найбільші міста України як мінімум 2 шляхами.

Це забезпечує надання необхідної швидкості та стабільності послуг. Також нове обладнання дозволило вдвічі підвищити відмовостійкість мережі та істотно підняти рівень надання послуг.

Також у липні відкрив свої двері новий, сучасний центр обробки даних на 300 квадратних метрів.

Volia і "Датагруп" – сильніші та надійніші разом

Зовсім недавно виповнився рік із моменту придбання компанією "Датагруп" телекомунікаційного провайдера Volia. І за цей час обидві компанії, що тепер стали одним цілим, зробили якісний крок уперед майже за всіма показниками. Зокрема, ще до війни кількість аварій у мережі Volia скоротилася у 2 рази, а доступна швидкість підключення зросла до 1 Гб/с. Була впроваджена програма з оновлення абонентського обладнання на більш сучасне. Було створено нову прозору систему тарифів зі спрощеною системою оплати. Також компанія повністю відмовилась від послуг колекторських служб та значно спростила усі процеси щодо підключення та відключення абонентів. Тож доля підключень абонентів у день звернення зросла з 3% до 45%, а швидкість реакції на звернення абонентів загалом підвищилась на 75%.

У свою ж чергу абоненти "Датагруп" отримали доступ до найтоповішого світового та вітчизняного контенту, включно із футбольними трансляціями єврокубків, фільмів і серіалів від найкращих студій (Disney, Paramount, Viasat тощо), а також мультфільмів на будь-який смак. Загалом онлайн-бібліотека VoliaTV є одною з найбільших у країні та налічує понад 20 000 одиниць топового контенту.

Програма "Сила Волі"

Програма "Сили Волі" від "Датагруп" / Фото "Датагруп-Volia"

У серпні компанія вирішила зробити подарунок кожному новому абоненту з програмою "Сили Волі". Тож для всіх нових абонентів компанія надає додаткові можливості у вигляді однієї з 5 особливих "Сил Волі":

  • "Сила Швидкості" – це можливість збільшення швидкості вашого якісного інтернету до 1 Гб/с.
  • "Сила Часу" – це подвоєння строку дії промоперіоду на будь-який пакет.
  • "Сила Вражень" – це безмежний доступ до преміальних пакетів TOP Film, Kids і Music.
  • "Сила Можливостей" – це знижка 20 % на найсучасніше телекомунікаційне обладнання від компаній TP-LINK, Totolink та iNeXT.
  • "Сила Мужності" – це гарантоване нарахування на ваш особистий рахунок 500 бонусів із можливістю відразу перерахувати їх на допомогу захисникам.

Що варто знати про "Датагруп" і Volia

"Датагруп" – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Компанія є провідним українським оператором фіксованого зв’язку в корпоративному та оптовому сегментах. "Датагруп" надає широкий спектр послуг для бізнесу, включаючи побудову корпоративних мереж, інтернет-послуги та телебачення, кібербезпеку й захист від DDoS-атак, послуги телефонії та аутсорсинг контакт-центрів, хмарні послуги та послуги дата-центру. Для приватних користувачів "Датагруп" надає послуги доступу в інтернет, телебачення і телефонії.

Volia – провідний національний український провайдер телекомунікацій, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: цифрове, HD- та інтерактивне телебачення, швидкісний доступ до інтернету та послуги одного з найбільших центрів обробки даних в Україні. Компанія пропонує понад 200 телеканалів від українських та найкращих міжнародних телекомпаній, онлайн-кінотеатри та бібліотеки контенту від найкращих світових студій, дотримуючись усіх міжнародних стандартів у галузі авторського права та суміжних прав. Онлайн-кінотеатр Volia TV є одним із найбільших в Україні та налічує понад 20 тисяч фільмів і серіалів від таких кіностудій, як Disney, Marvel, Pixar, DreamWorks, Universal, Paramount Pictures, Fox і Film.ua.