Такі дані наводяться в спільній доповіді двох американських освітніх некомерційних організацій Joan Ganz Cooney Center і Sesame Workshop, повідомляє Вести.Ru з посиланням на техноблог Mashable.

Примітно, що інтернет при цьому зовсім не відволікає дітей від телебачення. 47% часу, який діти дошкільного віку витрачають на всі види медіа, припадає на телевізор. Це більше, ніж було в попередні вісім років.

Діти, однак, встигають читати книги — у віці від п'яти до дев'яти років 90% наших сучасників щодня витрачають на це заняття не менше години. Хоча час, проведення дітьми перед екраном, збільшується з кожним роком, а час, який вони проводять за читанням книг, залишається тим самим.

У доповіді Sesame Workshop за 2008 рік сказано, що близько 90% дітей у віці від 5 до 9 років читають тексти на звичайному папері не менше однієї години в день.

Підростаючи, діти починають проводити менше часу в інтернеті. Експерти пов'язують це з тим, що в старшому віці у школярів з'являються нові заняття, головне з яких —шкільні уроки.