Екс-урядовець дав завдання відділу кадрів працевлаштувати його водієм та виділити йому службове житло. Втім, наказів про призначення Приступлюка на посаду старшого оперуповноваженого не надавав, повідомив екс-міністр.

“Безумовно, Юрій Луценко підписував накази, бо він був міністром, але ж це не означає, що він чинив ці злочини. Тому і на сьогодні, з точки зору захисту, очевидним та беззаперечним є те, що він діяв у порядок та засіб, який передбачений законом”, - сказав адвокат Луценка Ігор Фомін.

“Луценко підтверджував фактичні обставини, в інкримінованих йому злочинах. Тобто те, що він дійсно підписував ці накази, що такі події мали місце. Щодо його власної оцінки перебігу даних подій, це безумовно його право, і позицію його захисту, самого підсудного ми будемо аналізувати на наступній стадії, під час судових дебатів”, - сказав прокурор Дмитро Лобань.

Також Луценко зазначив, житло Приступлюку виділяли як службове, аби водієві було зручніше добиратися на роботу. А прописався у квартирі водія політик лише для того, аби вберегти сім'ю від небезпеки. Мовляв, саме на нову адресу він отримував кореспонденцію. Зокрема повістки до суду та листи з погрозами.