"Ми працюємо щодня з 9 ранку до 6 вечора. Такий режим для роботи судів, загалом-то, не нормальний. Оскільки у кожного судді, як і в учасників процесу — адвоката, прокурора — є інші справи", — повідомив він.

"Ми бачимо навіть на дошці оголошень того ж судді Вовка, що в нього, наприклад, на сьогоднішній день було кілька інших справ, які були зняті", — заявив адвокат в ефірі "5 каналу".

"Якщо ми таким темпом будемо далі слухати справу, то питання це вирішиться протягом двох тижнів", — уточнив захисник Луценка.

При цьому він наголосив, що захист Луценка сподівається, що Європейський суд з прав людини винесе рішення у справі екс-міністра до прийняття рішення Печерського суду.

Ми не те, що впевнені. Ми глибоко впевнені, що рішення буде на нашу користь.
— адвокат Луценка Ігор Фомін.

"Отримавши таке рішення, суд зобов’язаний буде якось на нього реагувати. На сьогоднішній день всі наші клопотання відхиляються тільки з однієї причини: ця причина звучить так, що суд раніше, ще на стадії попереднього слідства, розібрався з цим питанням, і зараз підстав змінювати це рішення, у суду немає", — підсумував Фомін.

Як раніше повідомлялось, суд в американському штаті Колумбія прийняв до розгляду позов Юрія Луценка до генпрокурора Віктора Пшонки.