За свідченням самого Луценка, у СІЗО йому навіть не дають знеболюючі.

“Юрій Луценко звертається до слідчого ізолятору, слідчий ізолятор посилається на суд, що він повинен надати певний дозвіл, для того, щоб його лікували, а внаслідок цього його взагалі не лікують. Суд в своєму рішенні і зазначив, що то не є його компетенцією приймати таке рішення, однак він звернув увагу слідчого ізолятору на порушення прав Луценка”, - каже адвокат Луценка Ігор Фомін.

Екс-міністру вже не вперше в залі суду стало зле. Суддя Вовк оголосив технічну перерву, мовляв, Феміда не може зобов’язати СІЗО лікувати Луценка.

Тим часом, у суді нарешті з’явився свідок. На попередні чотири слухання свідки не з’являлися. Свідчення давав Володимир Криволапчук, який очолював департамент роботи з персоналом МВС. Він заявив, що стаж водієві Луценка зарахували за встановленою процедурою.

“Більш детально від коментарів утримуюсь, оскільки не завершена процесуальна дія. Його ще в повному обсязі сторона обвинувачення та захист не допитали. На мою думку – позитивно“, - сказав прокурор Антон Зінченко.

Наступне засідання суду у справі Юрія Луценка відбудеться у п’ятницю.