За кілька днів після виходу сюжету лікар-телеведучий Комаровський визнав факт такої зустрічі. Про це сам Ткач написав у своєму фейсбуці. "Доктор Комаровський визнав, що на дні народження Савіка Шустера був Рінат Ахметов. Це добре. Тому що спостерігати за тим, як дорослі люди, лідери громадської думки з мільйонними аудиторіями вдають, що Ахметова там не було, вже не смішно", – написав журналіст.

За словами Ткача, інший учасник переговорів Дмитро Гордон впродовж кількох днів намагався спростувати висновки розслідування УП, стверджуючи, що з Ахметовим вони не зустрічалися. Для цього він публікував численні фотографії без участі найбагатшої людини України.

Гордон, який дві доби публікує різні фото з Вільнюса без Ахметова з формулюванням "Те, що Ткач побоявся показати", висловлюючись його ж формулюваннями, побоявся це визнати,
– мовиться у публікації Ткача.

При цьому, журналіст відповів також на репліку Комаровського, який назвав розслідування Ткача таким, що не пасує чоловікові. "Сподіваюся, колись і доктор Комаровський набереться "чоловічої" мужності говорити про олігархів правду, не боячись втратити ефіри на їхніх телеканалах", – написав Ткач.

Свою публікацію він завершив фото, на якому, за словами журналіста, Євгена Комаровського зафіксовано в момент, коли його запитали, як він ставиться до Ріната Ахметова. "Не жарт", – прокоментував Ткач опубліковане фото.


Євген Комаровський / Скриншот

Нагадаємо, раніше у розслідуванні "Української правди" розповідалося про те, що Рінат Ахметов у Вільнюсі під час святкування дня народження Савіка Шустера проводив переговори про можливе усунення Володимира Зеленського з посади президента України.