Чергова невдача означає для казанців утрату титулу. І "барси" це чудово розуміють. Тому вже на 4-й хвилині чемпіони вразили ворота господарів майданчика.

Відзначився Ніко Капанен. Починання фіна підтримали й інші екс-гравці Національної хокейної ліги. Капітан гостей Олексій Морозов викотився на побачення із голкіпером суперників і реалізував імпровізований буліт. Розгромним рахунок зробив хокеїст, який також понюхав пороху за океаном.

Словак Марцел Хосса скористався ідеальною передачею Заріпова – 0:3. А остаточний рахунок встановив іще один фінський легіонер "Ак барса" Янне Песонен. Рахунок у серії став 3:1 на користь "Салавата". В наступній грі казанці на власному майданчику спробують скоротити відставання до мінімуму.

В іншому півфіналі Східної конференції було встановлено рекорд. Щоби виявити переможця, знадобилося 110 хвилин. У третьому овертаймі "Авангард" дотиснув магнітогорський "Металург". Рахунок у серії зрівнявся.