У суботу 14 травня на нього склали адміністративний протокол: мовляв, він, попри судову заборону, проводив масові акції у центрі Києва. А вже на місці Данилюк отримав ще один протокол - про друге адмінпорушення.

"Мені пред'явили ще один протокол, який складений вчора - це повторне адмінпорушення, яке передбачає покаранням у вигляді 5 діб арешту", - каже координатор акцій протесту 14 травня Олександр Данилюк.

Проте для слухання справ Данилюка не знайшлося судді. Активіст разом з колегами чекав на представників Феміди близько години. Коли засідання розпочалося, пресі заборонили показувати суддівський склад. Обидва протоколи об’єднали в одне провадження. Проте сам Данилюк стоїть на своєму - усі акції у суботу пройшли законно - як зустрічі з народними депутатами, зокрема НУНСівцем Юрієм Гримчаком.

"Акція, що проходила, не була заборонена судом і відбувалася на законних підставах. Щодо Гримчака, прошу долучити до матеріалів справи його заявку на проведення зустрічі з виборцями, яка належним чином зареєстрована у КМДА і була подана мною особисто 13 травня 2011 року - тобто за добу до проведення заходу", - каже координатор акцій протесту 14 травня Олександр Данилюк.

Зібравши свідчення свідків, суд вирішив взяти перерву до 18 травня. Наразі активісту Данилюку "світить" або 15 діб арешту, або 2 місяці виправних робіт.

Нагадаємо, 14 травня у столиці пройшов "День гніву" проти чинної влади. Однак міліція, кажуть організатори, завадила провести аж надто масову акцію. Загалом зібралося ледь більше тисячі активістів. Продовжити гнівитися вирішили 19 травня - разом з підприємцями, які організовують акцію "Вперед".