Черговий пікет, як зазначили його організатори, є продовженням акцій протестів "Три удари по московській агентурі", що вже пройшли в різних містах країни. Їхня мета – змусити владу притягнути до відповідальності тих, хто шкодить безпеці та інтересам держави.

Ми взяли за мету освітлювати для РНБО московських агентів на терені України, які фактично працюють на московських ФСБ, КДБ та на їхню ідеологію. Які поширюють ідеологію московитів, банально крадуть гроші українців, яких і так не вистачає. Вимагаємо накладати на них санкції та арештовувати їх бізнес,
– сказав керівник політсили "Правий Сектор" у Києві Юрій Гуренко.

Зокрема внести до санкційного списку активісти вимагають Андрію Бібу – власника компанії "БРСМ-Нафта". За їхніми словами, ця мережа АЗС причетна до фінансування Російської православної церкви в Україні та діяльності політичного проєкту "Партія Шарія".

Ми вважаємо, що через "БРСМ" прокачуються московські гроші, які раніше йшли через медвечуківські компанії. Журналістами доведено, що це фінансування "Партії Шарія", в суді це також зафіксовано, тобто "БРСМ" програла суд. І знову ж таки, це будівництво храмів МП у тих селах, які перейшли до ПЦУ, де не залишилось вірян Московського патріархату,
– додав заступник голови партії "Правий Сектор" Василь Лабайчук.

"Той же Біба, власник "БРСМ". Доведено, що він вкрав 1,6 млрд, він їх просто не сплатив в бюджет податками. Для мене дивно, чому його бізнес працює. РНБО здатне навести лад, і вони це продемонстрували з Медведчуковським "Глуско". Вони в один день закрили всі ці станції. Те саме можна зробити з "БРСМ", – розповів керівник політсили "Правий Сектор" у Києві Юрій Гуренко.

Активісти запевнили, що і надалі пікетуватимуть автозаправки "БРСМ-Нафта" та компанії, які здійснюють антиукраїнську діяльність.