Розслідування опубліковане на сайті "Просуду".

Батько Андрія – Микола Голомша – за свою довгу кар’єру займав багато впливових посад в Генеральній прокуратурі, однак, був звільнений згідно Закону "Про очищення влади" генпрокурором Яремою.

Дядько Андрія Голомші та рідний брат Миколи Голомші – Ярослав Голомша в цей час будував кар’єру в МВС та навіть очолював Головне управління МВС у Київській області, проте, він також був люстрований в жовтні 2014 року.

Читайте також: Казка про шалені знижки: сім'я лікарки купила нерухомість у 100 разів дешевше ринкової ціни

Сестра Андрія Голомші, Мар’яна Голомша, також вирішила будувати кар’єру в прокуратурі та в 2016 році зайняла посаду начальника управління прокуратури міста Києва.

Але й це ще не все – двоюрідний брат Андрія Голомші, Микола Голомша-молодший, в липні 2016 року був призначений першим заступником прокурора Тернопільської області.

Також активісти проаналізували декларації Андрія Голомші за 2015 та 2016 роки. Дохід прокурора за цей час склав 484 тисяч гривень, а дохід його дружини – 195 тисяч гривень.

Мешкає прокурорська родина у будинку в с. Солонка, що на околицях Львова. Власником цього маєтку на 264 метрів квадратних є тесть прокурора – Роман Мартинишин. А тому прокурор разом із дружиною та донькою з 2013 року мають тільки право користування ним.

Також з 2012 року Андрій Голомша має право користування службовою квартирою у Львові.

Не менш цікавою є декларація сестри прокурора. З неї видно, що у 2010 році матір прокурора стала власницею квартири в Києві на 268 метрів квадратних. Вказана в декларації вартість, у яку обійшлося Мирославі Йосипівні це помешкання, – 553 тисячі гривень. За інформацією активістів, ця квартира розташована за адресою вул. Володимирська, 49А. Подібне житло в цьому будинку коштує щонайменше 1,8 мільйони доларів.

У декларації також вказано, що батько прокурора, перший екс-заступник Генпрокурора Махніцького, Микола Ярославович Голомша має на рахунках у банку 5,2 мільйони гривень. Звідки такі гроші в людини, яка все життя пропрацювала у прокуратурі, – невідомо,
– додали активісти.