"Думаю, тут буде прес-центр для журналістів, а також пункт для прийому їжі та обігріву тих сотень, які ми не можемо розмістити в будинку профспілок", — розповів Якушевський, але наголосив, що доступ до 4 і 5 поверхів Укрдому, де розташовані фонди і архів Музею історії Києва , будуть закриті, адже там — матеріальні цінності музею.

Читайте також: Музейні сховища в Укрдомі були вскриті, — ЗМІ

Як розповіла хранитель Музею історії Києва, представники музею та комендант будівлі підписали акт, який фіксує факт відкриття дверей в сховищі музею. Підписавши акт, комендант Укрдому зобов'язався опечатати вхід в сховище і охороняти його. На другому і третьому поверхах відпочивають десятки мітингувальників.

Нагадаємо, вчора близько 18-ї години з'явилася інформація, що дві сотні працівників внутрішніх військ зайняли будівлю Українського дому в Києві.

Згодом кілька сотень демонстрантів намагалися прорватися до будівлі. Вони побили вікна Українського дому і кидали всередину "коктейлі Молотова", піротехніку та інші підручні засоби. Правоохоронці, заблоковані у будівлі, використали сльозогінний газ і поливали атакуючих водою з брандспойтів.

Близько 1-ї години протестувальники припинили штурмувати будівлю Українського дому, де перебувають бійці внутрішніх військ та “Беркуту”. Активісти створили живий коридор.

Близько 3 години приміщення Українського дому покинули близько 200 правоохоронців, раніше заблокованих у будівлі.

У міліції запевняють, що голова МВС Віталій Захарченко вирішив вивести міліцію з Українського дому, аби продовжити переговори і врегулювати ситуацію мирним шляхом.