Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на очевидців.

"Автомайдан блокує прохід до Верховної ради по вулиці Грушевського. Барна виходив з будівлі Ради. Активісти його зупинили і спитали, чому він не проголосував за зняття недоторканності з депутатів і арешт", – повідомила активіст.

Читайте також: Жадан підколов депутатів Добкіних у дотепному вірші

У відповідь, за словами очевидців, Олег Барна накинувся з лайкою на активістів. Останні ж за образи закидали депутата яйцями.


Барну закидали яйцями

Барна підтримував майже всі голосування по зняттю недоторканності, проте не проголосував за арешт депутата від "Народного фронту" Максима Полякова та утримався при голосуванні за затримання депутата від "Блоку Петра Порошенка" Борислава Розенблата.

В ефірі одного з українських телеканалів після інциденту Олег Барна заявив, що нападники розмовляли російською мовою і поводилися "не як українці".

Я чітко сказав, мої виборці – розмовляють українською мовою. І ви (нападники, – "24") поводитеся не як українці, бо українці не ображають і не погрожують. Ви поводитеся, як лайно або як донецькі совки. І вибачте, стадом чи зграєю кидаєтесь на одного. Це очевидно гарна презентація "Руху нових сил", або як краще назвати "Руху нових ви**ядків",
– заявив він.

У Верховну Раду Барна зайшов вже без піджака.