Деякі навіть оголосили голодування.

“В Україні за останній рік кількість злочинів зросла за різними видами від 25-48% - це дуже суттєво. Сьогодні ми знаємо, в Україні перебуває і вільно пересувається кримінальний авторитет, який перебуває у розшуку”, - каже учасник акції протесту Олександр Місюра.

Інші активісти розповіли про жахливі умови утримання у виправних колоніях. Кажуть, знають про стан каральної системи з першоджерел.

“Рабська праця в умовах більш закритих колоній, суворого режиму, і жахливі умови - фактично безробіття і самоокупність в таких закладах, як Коцюбинське”, - сказав громадський активіст Денис Горбач.

Загалом, в акціях під стінами Адміністрації об’єднались кілька громадських організацій. На ім’я Президента вони надіслали лист з вимогою звільнити з посади міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Зі свого боку, керівник департаменту зв’язків із громадськістю МВС Вікторія Кушнір заявила ВВС, що правоохоронці знають про акції представників громадських організацій і не збираються їм перешкоджати, а лише "охороняти громадський порядок".