C допомогою цього сервісу користувачі зможуть викладати в Мережі музику у форматі. MP3 і. AAC і відтворювати її з різних комп'ютерів, а також смартфонів і планшетів, що працюють на базі мобільної операційної системи Android. Крім музики користувачі також зможуть розміщувати на Cloud Drive відеоролики, фотографії та документи.

Amazon буде безкоштовно пропонувати всім охочим 5 гігабайт дискового простору. При цьому після покупки хоча б одного альбому в онлайн-магазині Amazon цей обсяг буде автоматично збільшений до 20 гігабайт. Також уточнюється, що музика, придбана у Amazon, не буде враховуватися в загальному ліміті для користувача. Amazon дозволить докуповувати обсяг сховища. Додаткові 20 гігабайт обійдуться користувачам в 20 доларів.

Відтворювати музику, завантажену на сервіс, можна в популярних інтернет-браузерах: Internet Explorer, Firefox і Google Chrome. При цьому Cloud Drive доступний для власників комп'ютерів на базі ОС Windows, а також Mac OS X. Останні також зможуть працювати з сервісом Amazon з браузера Safari.