Зірка, як завжди виглядала просто бездоганно у чорній сукні Giorgio Armani вкритій камінцями сваровські. Від такої честі знаменитість навіть трішки зніяковіла.

"Всі говорять про мене сьогодні і, як я розумію, ті хто прийшов сюди - говорять тільки хороше. Це чудова подія. Мені дуже приємно бути частиною цього. Але коли я задумуюсь, що до мене ставляться як до величезної зірки і цей вечір на мою честь, то починаю трохи соромитися", - каже акторка Софі Лорен.

Вшанувати зірку прийшло також нове покоління кінодів - Єва Мендес та Крістіна Річі. Усі цього вчора без кінця хвалили Лорен.

"Вона така красива й елегантна. Вона з іншої епохи, а можливо навіть з іншої планети, бо вона така прекрасна. Її праці завжди такі чуттєві і глибокі. Незалежно яке це кіно - комедія чи драма. Один з моїх улюблених картин це "Дві жінки" - там вона просто вбиває наповал. Кожного разу коли вона на екрані в ній є і біль, і краса, і сила. Вона неймовірна", - каже акторка Єва Мендес.

Знаменитість працює у кінематографі з 50-х років і не зважаючи на свій вік продовжує зніматися в кіно. Її останнім масштабним Голлівудським проектом був мюзикл "Дев'ять" знятий у 2009 році. На рахунку Лорен безліч поважних кінорпемій, а окрім того вона встигає залишатись прекрасною мамою, іконою моди і гуманістом. Однак найбільше за словами зірки, вона хоче запам'ятатись світу, як просто Нормальна людина.