Голова юридичного комітету Палати представників Ламар Сміт оголосив, що розгляд Акту про зупинення "піратства" в інтернеті відкладається через брак консенсусу. Це відбулось через лічені години після того, як лідер більшості в Сенаті, демократ Гаррі Рід також повідомив, що відкладає голосування з приводу даного законопроекту.

Підтримка законодавчих документів обох палат, які в разі схвалення мали бути зведені в єдиний текст, різко знизилась в останні дні після гучних протестів в інтернеті. Зокрема, англомовна версія інтернет-енциклопедії "Вікіпедія" закривалася на добу.

Законопроекти передбачали такі радикальні кроки, як, примусове закриття без судових процедур цілих сайтів, частини яких містять неліцензійний вміст, навіть якщо його публікація не була свідомою дією власника сайту.

Учора влада США закрила через порушення авторських прав сайт обміну даними Megaupload.com і висунула звинувачення сімом його керівникам. Кількох із них уже арештували, майно компанії конфісковують. Захист заявляє, що компанія не може відповідати за порушення, яких припускаються користувачі сайту, викладаючи неліцензійні матеріали.