"Ноги" для гелікоптера

Американське агентство передових військових досліджень (DARPA) розробило інноваційну злітно-посадкову систему для гелікоптерів. Тепер у машин будуть роботизовані ноги, замість старих "лиж" та колес.

Завдяки гнучкості пристрою та сенсорам на ньому гелікоптери зможуть сідати на нерівних поверхнях. Рівень безпеки пілотів збільшується на 80%.

Смартфон з необмеженим обсягом пам'яті

Стартап Nextbit, заснований колишніми розробниками Android, представив цікавий телефон під назвою Robin. Він оснащений 32 гігабайтами внутрішньої пам'яті. Коли вони закінчуються, то система починає використовувати хмарні системи зберігання даних.

Встановлена поверх Android фірмова оболонка Nextbit аналізує звички користувача і автоматично планує вивантаження файлів у мережу. Зараз кожному покупцю компанія пропонує 100 Гб місця, однак за потреби цей обсяг можуть збільшити.

Крім того, Robin має 5,2-дюймовий дисплей, 8-ядерний процесор, 3 Гб "оперативки" і камери на 13 та 5 Мп. У продажу смартфон з'явиться наступного року за ціною 400 доларів.

Електрокари від Porsche

Компанія Porsche представила прототип електричного суперкара Mission E. Футуристичний автомобіль обладнаний двома електромоторами загальною потужністю понад 600 кінських сил. Це дозволяє електричному Porsche розігнатися до "сотні" за 3,5 секунди, а до 200 км/год – за 12 секунд.

Літій-іонних акумуляторів вистачає на 500 кілометрів пробігу. А спеціальна 800-вольтова система підзарядки дозволяє поповнити енергозапас на 80% всього за 15 хвилин. Також Mission E можна заряджати від побутової розетки.

Крім того, авто має світлодіодні матричні фари і камери замість дзеркал. А всередині – повністю електронну панель і систему керування за допомогою жестів.

Планів на серійний випуск Mission E у Porsche поки не мають.