Випробування надшвидкого трубопровідного пасажирського транспорту

Ідея надшвидкісного чи то ліфта, чи то метро належить американському винахідникові Ілону Маску. Втілити її в життя взялися одразу декілька компаній. Так, стартап Hyperloop Technologies оголосив, що вже наступного місяця розпочне перші тести в Неваді.

На кілометровому треку розробники планують випробувати спершу самі електромотори, розігнавши експериментальну "капсулу" до 540 км/год всього лише за 2 секунди. Далі у планах компанії — до кінця наступного року збудувати закриту герметичну трубу та розігнати "гіперлуп" до понад тисячі км/год. У разі успіху високошвидкісний трубопровідний пасажирський транспорт буде готовий для комерційного використання не раніше 2020 року.

Гаманець Nomad із вмонтованим акумулятором

Шкіряний аксесуар від компанії Nomad має вмонтований акумулятор та невеликий шнур із конектором Lightning для підзарядки смартфона. Ємності батареї достатньо для повної зарядки iPhone 6s. Для живлення батареї передбачений MicroUSB-роз'єм, поруч — індикатор рівня заряду акумулятора. За свій гаманець-батарею виробник проситиме сотню доларів США.

Американські вчені створили дрон, який "уміє" літати та плавати під водою

Американці створили дрон-амфібію, який здатний не лише літати, а й плавати під водою. Дистанційно керований апарат легко переходить із режиму польоту в режим плавання і навпаки.

Розробка американських учених відкриває нові можливості як для цивільних, так і військових цілей. Апарат стане корисним під час пошуку підводних мін, а також під час виконання різноманітних інженерних робіт та проведення рятувальних операцій.