Як повідомили в прес-службі "Нашої України", Парубій прийде на допит в Слідчий відділ столичної прокуратури (вул. Антоновича, 114) завтра, 2 березня, о 12:00.

Нагадаємо, 27 квітня 2010 року в Раді під час розгляду питання про ратифікацію угоди щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ на території України у сесійній залі парламенту відбулися зіткнення між народними депутатами, а також були застосовані димові шашки. В президію, де знаходився спікер Володимир Литвин, кидали яйця.

Прокуратура Києва 28 квітня порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, скоєного групою окремих народних депутатів України.

Під час розслідування цієї справи прокуратура порушила кримінальну справу щодо народних депутатів Юрія Гримчака та Андрія Парубія за фактом незаконного впливу на голову Верховної Ради і народних депутатів з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків.

2 серпня Печерський райсуд оголосив рішення, яким визнав законною постанову про порушення кримінальної справи проти Парубія і Гримчака за підозрою в перешкоджанні діяльності Литвина та інших депутатів на засіданні парламенту 27 квітня.