"Тепер ми не працюємо у вузькому напрямку - ми диверсифікуємо свою роботу. Наші клієнти зможуть відвідати не лише традиційні південні, а й європейські курорти. Родзинка нового сезону - всі чартерні рейси будуть виконуватися на власних літаках "Анекс Тур". Обіцяю, ми будемо розвиватися і надалі", - запевнив Нешет Кочкар, Президент компанії "Анекс Тур".

Окрім традиційних Єгипту, Туреччини, Арабських Еміратів, цьогоріч компанія розвиватиме європейський напрямок - Іспанію, Хорватію та Грецію. А також працюватиме на внутрішньому ринку - напередодні Євро 2012. Від Криму до Закарпаття - на усіх курортах України з'явиться оператор "Анекс Тур".

"Ми працюватимемо у всіх напрямках туризму, який можливий в Україні. Звичайно, в основному ми будемо запрошувати туристів до столиці, Києва. Наш пакет послуг для таких турів включатиме все: екскурсії, проживання у готелі, а також авіапереліт. Турист, який купуватиме путівку у "Анекс Тур" зможе підібрати для себе все що забажає", - підкреслив Мехмет Гюндогду, генеральний директор компанії "Анекс Тур"

У цьому напрямку одними із потенційних туристів "Анекс Тур" - турецькі візитери. Адже саме цього року Україна та Туреччина планують запровадити безвізовий режим. Туристи зможуть відвідати усі куточки України - туроператор "Анекс Тур" має понад 4 тисячі парнерів по всій країні.