"Коли прийшла “нова команда”, нею було проведено інвентаризацію, в результаті якої виявилось, що по окремим програма медпрепаратів були великі залишки, а по окремим вже було зрозуміло, що буде дефіцит, не вистачало препаратів для лікування, наприклад, гемофілії, на дитячу онкогематологію. Саме цьому була приділена першочергова увага", - сказав міністр.

“По вакцинам ми закінчили торги, ми закупимо. І в середині серпня вакцини почнуть надходити. У вересні – на початку жовтня у нас загальний спектр буде вже. Вакцини надходитимуть не одномоментно, а поетапно – є напрацьована для нашої країни партія, вона приходить нам”, - сказав Аніщенко.

“По вакцинам по наших підрахунках потрібно було 422 млн. грн. Ми трошки змінили номенклатуру, тобто види вакцини. Бо ми зробили акцент на дорогі, хороші, імпортні – це правильно, але треба жити “по одежке”, грошей не вистачає... Ми два роки забезпечували вакцинальний комплекс на 60%, а 40% - залишався не забезпеченим. Тому ми 20 млн. зекономили, провівши торги. Але нам Кабінет міністрів та Верховна Рада дали 35 млн. грн. додатково. І ці 55 млн. дають нам можливість в цьому році вперше за останні 3 роки практично на 95-100 % забезпечити вакцинами”, - зазначив міністр.