Загалом у межах ініціативи ANSWEAR планує зібрати понад п'ять мільйонів гривень, зазначає 24 Канал. Більше про Superhumans Center та доброчинну акцію – у матеріалі.

Читайте також Протезування військових: інтерв'ю з провідним хірургом, який відновлює кінцівки новітнім методом

Про ANSWEAR та Superhumans Center

50 гривень з кожного замовлення, зробленого на ANSWEAR.ua з 15 вересня по 15 жовтня 2023 року, буде спрямовано Superhumans Center на перший в Україні тренувальний простір для фізичної реабілітації Суперлюдей (саме так називають тих, хто проходить реабілітацію в центрі).

Вперше про Superhumans я дізналась, коли вони лише готувались до відкриття. Я живу і працюю у Львові, тут розташований і локальний офіс українського ANSWEAR, тому такі значимі події, а тим паче у сучасних реаліях, як поява і робота реабілітаційного центру, викликають і великий інтерес, і гордість, і емпатію. І, що найголовніше – бажання допомогти людям, які потребують протезування, відновлення та психологічної допомоги. Саме тому ANSWEAR ініціювали велику благодійну кампанію,
– розповіла керівниця ANSWEAR Україна Наталія Кондратенко.

ANSWEAR ініціювали велику благодійну кампанію для підтримки Суперлюдей / Фото Superhumans Center

На що підуть зібрані кошти

За словами керівниці ANSWEAR Україна Наталії Кондратенко, кошти, зібрані ANSWEAR, будуть направлені на перший в Україні тренувальний простір для Суперлюдей – тих, хто через обстріли чи замінування втратили руки і ноги та потребують протезування, відновлення і психологічної допомоги.

Цей майданчик складатиметься зі спортивних станцій-шляхів з поверхнями різної складності: пісок, гравій, трава, бруківка, камені – різні так звані тренувальні перешкоди, які, як би це страшно не звучало, допоможуть Суперлюдям заново вчитись ходити. Добре пам'ятаю нашу одну із перших розмов із Ольгою Руднєвою – СЕО Superhumans Center, яка сказала: "Уявіть перші кроки дитини, яка щойно вчиться ходити, яку слід підтримувати. Тут все те саме. Одна справа – отримати протези, зовсім інша – їх опанувати". Для цього в рамках благодійної акції ми плануємо передати мінімум 5 мільйонів гривень,
– розповідає Наталія Кондратенко.

Кошти, зібрані ANSWEAR, будуть спрямовані на перший в Україні тренувальний простір для Суперлюдей / Фото Superhumans Center

До слова, Superhumans Сenter надає повний комплекс послуг, від ретельної діагностики до психологічної і фізичної реабілітації людей, що втратили кінцівки. Центр має власне виробництво протезів, обладнане технікою Ottobock, відділення реабілітації, басейн, відділення гідротерапії, відділення психологічної підтримки. А незабаром у Центрі запрацює відділення реконструктивної хірургії, в рамках якої допомогу отримуватимуть українці із мінно-вибуховими травмами обличчя. Оперувати пацієнтів будуть, в тому числі провідні щелепно-лицеві хірурги Франції.

Місія Superhumans – перетворити Україну на "країну надлюдей" / Фото Superhumans Center

Місія Superhumans – побудувати в Україні високоякісну експертизу протезування та високотехнологічних медичних втручань, привнести в Україну найкращі медичні практики та, ключове, – перетворити Україну на "країну надлюдей", замість "країни травмованих людей". Перший Superhumans Center запрацював у Львові у квітні 2023 року. Також планується відкриття клінік Superhumans у інших українських регіонах. Усі послуги у Superhumans Сenter – безкоштовні, за рахунок благодійних внесків та підтримки партнерів. Серед тих, хто допомагає центру – філантроп Говард Баффет, підприємець Річард Бренсон та інші.

Інші благодійні ініціативи ANSWEAR

Благодійна ініціатива для Superhumans Center не єдина у списку добрих справ компанії. Починаючи з 24 лютого 22 року, коли всі прокинулися в іншому світі, в компанії ANSWEAR не було сумнівів, що потрібно допомагати та забезпечувати українців усім необхідним і транслювати правильні цінності.

Відразу компанія перерахувала 50 тисяч доларів для допомоги постраждалим від війни в Україні, далі були регулярні конвої з гуманітарною допомогою, які ми передавали через волонтерські організації або безпосередньо на схід у найбільш постраждалі регіони, або ЗСУ, або переселенцям. Так, у перші кілька місяців великої війни переважно допомагали військовим – передавали тактичне взуття, термобілизну, кровоспинні засоби, аптечки, спеціальні спальні мішки, павербанки тощо. Пізніше почали допомагати жінкам та дітям, цікавилися в благодійних фондів, що їм потрібно найбільше,
– згадує Наталія Кондратенко.

У грудні минулого року компанії ANSWEAR вже вдалось зібрати і передати 93 тисячі євро благодійному фонду "Голоси Дітей" ("Voices of Children"). Отримані кошти були направлені на реабілітацію дітей, які мають розлади аутичного спектра, дитячий церебральний параліч з інвалідністю та для підтримки родин, які втратили близьку людину.

ANSWEAR – мультибрендовий онлайн-магазин, що пропонує одяг, взуття, аксесуари, предмети для дому та декор оригінальних брендів. Працює в одинадцяти країнах Європи: Польщі, Україні, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Греції, Хорватії, Словенії, Угорщині та на Кіпрі. Щомісяця ANSWEAR відвідують понад 11 мільйонів людей.

У рамках благодійної акції компанія ANSWEAR планує передати мінімум 5 мільйонів гривень або й більше. Кожен охочий може долучитися до кампанії, аби разом зробити добру справу.