Пряму трансляцію вів техноблог Engadget.

Компанія оновила книжковий магазин iBooks. Тепер до його складу увійшов розділ з інтерактивними навчальними посібниками для iPad.

Крім тексту, такі посібники містять у собі фото, відеоролики, карти, звукозаписи, 3D-моделі об’єктів та інші матеріали. Учень може залишати в книзі власні позначки і шукати терміни у вбудованому словнику.

Постачати підручники для iPad в iBooks будуть декілька провідних американських видавництв. Ціна не буде вищою за 15 доларів. Чи будуть в магазині підручники на інших мовах, крім англійської, компанія не уточнила.

Крім того, Apple представила інструмент для створення цифрових навчальних посібників під назвою iBooks Author. Він призначений для операційної системи Mac OS X. Програма дозволяє авторам підручників "без зусиль" скласти інтерактивний варіант своєї книги. Для цього передбачені стандартні шаблони.

iBooks Author сумісна з файлами з офісних пакетів Apple і Microsoft. У підручники можна буде вбудовувати віджети на JavaScript і HTML5.

В кінці презентації Apple оголосила про вихід нового мобільного застосування iTunes U для доступу до освітнього відділу магазину iTunes. За допомогою програми можна буде слухати лекції та навчальні подкасти. iTunes U також буде виступати в ролі майданчика для спілкування учнів з учителями.

Презентацію провели віце-президент Apple з маркетингу Філіп Шиллер і віце-президент з прикладних програм Роджер Роснер. Вони оголосили, що iPad вже встиг набрати популярність як освітня платформа. Для планшета вийшло понад 20 тисяч навчальних програм. Близько півтора мільйона пристроїв використовуються в школах, інститутах та інших навчальних закладах.