Як повідомляє "Новое время", сенсорна панель створена у вигляді досить великого кольорового екрану. Також нова "прошка" втратила звичайні USB-порти. Всі комунікації здійснюватимуться за допомогою чотирьох портів USB-C.

Зросла і площа тачпада – в два рази в порівнянні з попередньою моделлю MacBook Pro.

Apple за традицією пропонуватиме дві моделі MacBook Pro – 13 і 15-дюймову. Обидві досить відчутно схудли. 13-дюймова на 17% тонша від попередньої моделі, товщина корпусу тут становить всього 14,9 мм. А 15-дюймова схудла на 14% – до 15,5 мм

Для нас це більше, ніж комп'ютер. Він дуже важливий для нас, але не тільки для нас, а для всього світу,
– запевняв Кук.

Читайте також: Apple вже готується до випуску iPhone 8: iPhone 7s не буде

Клавіатура нової "прошки" запозичена з 12-дюймової моделі MacBook. Панель над клавіатурою, що становить сенсорний екран, зменшила клавіатуру на цілий ряд функціональний клавіш. Зокрема, MacBook Pro позбувся клавіші Esc, яка була невід'ємним елементом комп'ютерних клавіатур останні 50 років.

Зникли і функціональні клавіші Fn. На сенсорному екрані відображатимуться клавіші, що їх потребує той додаток, який відкрито у користувача в даний момент.

Також на цьому екрані, що отримав назву Touch Bar, буде постійно присутня кнопка виклику голосового асистента Siri. Touch Bar дозволить розгортати фото або відео на весь екран, оскільки всі керуючі клавіші відображатимуться над клавіатурою.

На Touch Bar можна буде також вивести емодзі при листуванні в месенджерах або поштою. Сторонні розробники програмного забезпечення отримають можливість прописувати свій функціонал Touch Bar при створенні власних програм.

Також новий MacBook Pro отримав сенсор відбитків пальців Touch ID, що знайомий мільйонам користувачів iPhone. Якщо ноутбук використовується одночасно декількома користувачами, то для перемикання між ними буде достатньо просто прикласти палець до сенсора на стартовому екрані.

Читайте також: Apple визнали найдорожчим брендом у світі

Новий екран MacBook Pro став на 67% яскравішим і відображає на 25% більше кольорів. У ноутбуках з'являться процесори Intel останнього покоління.

15-дюймова версія отримає дискретну відеокарту Radeon Pro з 4 ГБ пам'яті. Обидві версії отримають швидкісні SSD ємністю до 2 ТБ.

Радикально позбувшись від USB-портів, Apple все ж залишила в ноутбуках нового покоління звичний роз'єм для навушників. Той самий, якого позбувся iPhone 7.