Apple Watch

Спочатку на офіційній презентації презентували оновлення для лінійки своїх годинників. Зокрема, компанія розробила новий дизайн, який тепер буде включати моделі в золотому і рожевому кольорах, а також нові ремінці.

Також розробники компанії представили ряд нових додатків для Apple Watch. Зокрема, одна з програм дозволить лікарям стежити за станом пацієнтів. Крім цього, за допомогою цього додатка майбутня мати може стежити за серцебиттям дитини, поки вона ще перебуває в утробі. Загалом розробники випустили більше 10 тисяч додатків для годинника.

iPad Pro

Наступною новинкою від Apple став новий 12,9-дюймовий планшет iPad Pro. Планшет створено на базі процесора A9X, який працює в 1,8 рази швидше, аніж Air iPad 2 і в 22 рази швидше, ніж iPad першого покоління, що побачив світ у 2010 році. Дисплей підтримує 5,6 мегапікселів, що більше, ніж у Retina MacBook Pro.

iPad Pro має чотири динаміки і товщину 6,9 мм — лише на 0,8 міліметра більше, аніж Air iPad 2. Вага новинки становить близько 712 грамів і може працювати автономно до 10 годин.

Разом з iPad Pro анонсовані нові аксесуари для планшета — стилус з контролем сили натискання Force і кутом нахилу, який назвали Pencil (Олівець), а також клавіатуру.

Розповіли і про ціни — планшет коштуватиме від 799 до 1079 доларів, Apple Pencil — 99 доларів, клавіатура — 169.

iPhone

Врешті черга дійшла і до нових iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Скло у нових iPhone все ще не сапфірове (таке тільки у дорогих годинників), але, як зазначили в компанії, воно найміцніше серед смартфонів.

У новинках з'явилась функція 3D Touch — сенсори, які вставлені в дисплей, реагують на силу натиску та відрізнятимуть легкий дотик та міцніше натискування, відповідно й реагуватимуть по-різному. 3D-Touch — це фактично права кнопка миші. Наприклад, за допомогою більш сильного натискання можна зайти в повідомлення електронної пошти.

Крім цього, у смартфонах з'явилась нова технологія Live Photos, яку порівняли з рухомими фотографіями з серії книг про "Гаррі Поттера". Новинка дозволяє створювати фото з рухом і звуком. Для цього достатньо просто затиснути 3D Touch на фото, після чого фотографії анімуються у відео. Як заявили представники компанії "це звичайні фото, просто ми продовжуємо момент початку і кінця".

Спеціально для нових iPhone розробили абсолютно нову систему вібрації — вібросигнали будуть мати різну тривалість. У нових iPhone нарешті збільшили розширення камери — 12 мегапікселів основна, 5 мегапікселів — у фронтальної. iPhone 6S/6S Plus буде знімати відео в розширенні 4K.

На цій же презентації оголосили дату випуску нової iOS 9. — 16 вересня iOS 9 стане доступна для користувачів по всьому світу.

Фото: GettyImages

Читайте також: 5 фактів про iPhone 6S: що чекати від новинки