Вигнутий iPhone

Вслід за Samsung та LG американська компанія може випустити iPhone з вигнутим скляним екраном. При чому не один, а одразу два: на 4.7 та 5.5 дюйми.

Обидва апарати отримають низку датчиків, здатних розрізняти легкі та сильні натиски на різних ділянках екрану.

На ринку вигнуті iPhone з'являться не раніше другого півріччя 2014-го.

Panasonic Toughpad 4K UT-MB5

Найбільший у світі планшет з'явиться на європейських прилавках вже наприкінці цього місяця.

20-дюймовий Panasonic Toughpad (4K UT-MB5) призначений для професіоналів, які працюють в галузі дизайну, архітектури, відеомонтажу та обробки фото.

Крім гігантського екрану з роздільною здатністю 4K (3840x2560), девайс оснащений двоядерним процесором Intel Core i5 (-3437U) з частотою 1.9 ГГц (2.9 ГГц - Turbo boost) і потужною відеокартою NVIDIA GeForce (745M GPU) з двома "гігами" пам'яті.

Також 20-дюймовий Panasonic має 8 Гб "оперативки" і твердотільний накопичувач на 256 "гіг". Присутня фронтальна камера, яка може знімати в HD.

Орієнтовна ціна новинки - 6 тисяч доларів. Опційно можна буде придбати стилус.

Правдивий будильник

Оригінальний девайс під нехитрою назвою ALARMclock миттєво виведе власника із сонного стану повідомленнями про реалії життя - позитивними і не дуже.

Це може бути інформація про те, скільки грошей залишилось на банківському рахунку, скільки людей у соцмережах вас знають, скільки взагалі залишилося жити тощо.

Все це - не здогадки, а статистика. Депресивний будильник збирає дані про стиль життя користувача, його вік, стан здоров'я та активність в Інтернеті.

Увімкнути та запрограмувати ALARMclock можна через Wi-Fi за допомогою спеціального мобільного додатку.

Пристрій можна попередньо замовити на сайті Kickstarter за 130 доларів.