Арбітр вилучив трьох футболістів "Рейнджерса"

12:31, 3 березня 2011 449

У Глазго відбулось чергове шотландське Ель-Класіко - цього разу в рамках п’ятого раунду кубка країни.

Команди перегравали свою першу зустріч, яка завершилась нічиєю 2-2 - у другому поєдинку між "Селтіком" та "Ренджерс" голів було набагато менше, а ось червоних карток достатньо. На перерву сині пішли в меншості - Віттакер отримав жовту і раніше за інших футболістів пішов у підтрибунне приміщення.

Сенегалець Діуф же побіг розбиратись із наставником "зелено-білого" ворога Нілом Ленноном. Перший тайм завершився штовханиною футболістів у тунелі. 15 хвилин не охолодили "Рейнджерс", а "Селтік" забив - Уілсон відкрив рахунок. Другий м’яч мав забивати Самарас, але грецький форвард влучив у стійку.

Наприкінці матчу, як гравці "Селтіка" не намагались відібрати свисток та картки у арбітра, Калум Маррей все таки зміг показати другу жовту алжирцю Бугерра. Після матчу отримав свою червону ще й Діуф, який відчайдушно намагався добратись до тренера "Селтіка" – 0-1 поразка "Рейнджерс".