Рішення українського Уряду про призупинення підготовки до підписання асоціації він аргументував тим, що українська сторона уважно аналізувала ситуацію на ринках і особливості своїх торгово-економічних відносин з різними партнерами. Він переконує, що, оцінюючи ситуацію, Україна повинна враховувати питання своєї співпраці з усіма торговими партнерами, з якими "працювала, працює і працюватиме".

Читайте також: Україні потрібна Європа, — Арбузов

"Моя присутність тут говорить про те, що ми продовжуємо працювати, ми готові зустрічатися, шукати рішення для виходу (із ситуації). (…) Я впевнений, що з паном Фюле ми знайдемо рішення", — наголосив Арбузов під час бізнес-форуму у Вільнюсі.

Нагадаємо, сьогодні у литовській столиці Вільнюсі розпочинається дводенний саміт програми Євросоюзу "Східне партнерство".

Раніше планувалося, що 29 листопада у рамках Саміту Україна та ЄС підпишуть Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі. Проте 21 листопада Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Таке рішення обурило українців і вони вийшли на Європейські майдани у Києві та майже усіх обласних центрах України, а також за кордоном.