Зокрема, йому доводилось посміхатися і говорити "все добре", у той час, коли у ЗСУ були проблеми.

Увага Росіяни – виснажені: генерал Ходжес поділився прогнозом на найближчі 6 місяців війни

Був період із середини квітня по початок липня, коли військове щастя пішло до супротивника, і нам було дуже-дуже важко. А я посміхався в ефірі і казав, що нам добре, хоча кілька разів натякнув, що важко,
– заявив він.

Він також додав, що повернення Україною своїх територій триватиме "довго", "дуже тяжко і кров'ю".

То яку посаду займає Арестович

Нещодавно в інформпросторі розгорнулась дискусія щодо того, яку посаду займає Олексій Арестович і чи дійсно він є радником Офісу Президента.

Річ у тім, що в інформаційному запиті "Українського тижня" від Офісу Президента у переліку усіх штатних та позаштатних радників не було Олексія Арестовича, попри те, що він сам завжди говорив, що він радник керівника ОП. Ця інформація викликала бурхливу реакцію в українців.

Після офіційного запиту в ОП опублікували повний перелік радників голови Офісу Президента Андрія Єрмака та безпосередньо усього ОП. Ось, до другого списку входить Олексій Арестович – тобто він є позаштатним радником Офісу Президента.

Сам Арестович віджартовувався щодо хвилі обговорень своєї персони та в'їдливо коментував. Зрештою, він зазначив, що радники Офісу – це особлива категорія людей – цей статус передбачає багатофункціональні умови.

"Це те, що в старій дореволюційній росії називалося "чиновник особливих доручень". Нас є небагато, але ми є", говорив Арестович.

Тож, аби завершити усі дискусії, Арестович показав посвідчення, на якому було написано: "радник Офісу президента України (позаштатний).


В ефірі з Фейгіним Арестович навіть показав своє посвідчення / Скриншот ефіру

Може зацікавити – Арестович розповів про ситуацію з наступом ЗСУ на Півдні: відео