Пряма трансляція на
Останні випуски

Аргентина припиняє пошуки екіпажу зниклого підводного човна

Зниклий підводний човен "Сан Хуан"
Зниклий підводний човен "Сан Хуан"

Аргентина припиняє операцію з порятунку 44 членів екіпажу підводного човна "Сан Хуан", але продовжує пошук самої субмарини, заявив в четвер офіційний представник ВМС країни Енріке Бальбі.

Він повідомив, що час пошуку моряків живими перевищено в два рази від можливого, але ніяких слідів ні людей, ні самого підводного човна знайдено не було.

"Більш ніж в два рази ми перевищили число днів, визначених для можливості порятунку екіпажу. Не дивлячись на всю міць зроблених зусиль, знайти човен не вдалося. Врятованих не буде", – сказав Бальбі.

Читайте також: Зникнення аргентинського підводного човна: з’явились нові подробиці

За його словами, у зв'язку з припиненням рятувальної операції три судна, які працювали в океані, зараз тимчасово повертаються на базу в Комодоро-Рівадавії. Однак потім пошук субмарини буде продовжений.

Підводний човен ВМС Аргентини ARA San Juan зник 15 листопада на переході з військово-морської бази Ушуайя в Мар-дель-Плата, коли перестала виходити на зв'язок. У момент останнього сеансу зв'язку з субмарини повідомили про аварію. На борту знаходилися 44 людини, в тому числі перша в історії Аргентини жінка-підводник Еліана Марія Кравчик. Представники ВМС повідомляли про одиночний вибух, який може бути пов'язаний зі зникненням "Сан Хуана".

Еліана Марія Кравчик

Еліана Марія Кравчик

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі