Перед останнім туром у спину "червоним жукам" дихав "Естудіантес", а відтак у виїзному поєдинку проти "Уракану" "Аргентинос" влаштовувала лише перемога. Перший крок до неї - заслуга Хуана Ігнасіо Мерсьє.

Півзахисник головою вразив ворота "Ель Глобо" на 24-й хвилині матчу. "Естудіантес" тим часом трощив "Колон", покладаючи всі свої сподівання на футболістів "Уракана". Останні спробували виправдати надії Верона та компанії й бились на полі, як леви. Жага боротьби, втім, часто переростала в грубість. На 66-й хвилині червону картку побачив перед собою Гольтц.

Реалізувати чисельну більшість зміг Факундо Кор'я, розстрілявши вже порожні ворота - 0:2. Господарі продовжували лютувати - з поля вилучили ще й Хереса. Однак коли "біло-червоні" вже почали святкувати чемпіонство, страху "червоним жукам" нагнав Алан Санчес. Однак відсутність двох футболістів не дозволила "Ураканові" вчинити подвиг.

1:2, "Аргентинос Хуніорс" - тріумфатори Клаусури. На другому місці "Естудіантес", третій - "Годой Крус".