Пропагандистські російські ЗМІ пишуть, що Шойгу під час засідання колегії міноборони Росії запропонував "нагородити" жінок за "захист Севастополя" від атаки. Окрім того, він пропонує виписати їм грошові премії, повідомляє 24 Канал.

До теми Джанкойський салют або Повстання машин: чому окупований Крим ніколи не спатиме спокійно

Усім медалі та премії від Шойгу

Шойгу заявив, що жінки-військові буцімто знищили два з трьох БпЛА, які намагалися "атакувати об'єкти" у Севастополі. За його словами, вони самостійно збили невідомі дрони.

Під час засідання він запропонував нагородити військовослужбовиць медалями, а також – виписати грошову премію. "Рятівницями" Севастополя, за словами Шойгу, стали старший матрос контрактної служби Фалієва Марина Олександрівна та головна старшина Целуйко Тетяна Віталіївна.

Шойгу відзначився й іншими маразматичними заявами

Окрім нагороди "рятівниць", Шойгу зробив ще декілька заяв на засіданні. Зокрема, розповів про "успіхи" російських військових. Так, за його словами, "друга армія світу" з початку повномасштабного вторгнення знищила нібито понад 20 тисяч українських БпЛА, здійснивши "140 тисяч бойових вильотів".

Звісно, Шойгу не міг не згадати "загниваючу Америку", яка буцімто продовжує нарощувати сили в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, що загрожує "безпеці Росії та Китаю".

"Бавовна" завітала до Севастополя

  • Вранці, 22 березня, близько 5-ї години у тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи. Місцева влада заявила про атаку безпілотниками.
  • Пізніше панічні настрої посилилися й окупаційна влада вирішила перекрити бухту. У Департаменті транспорту зауважили, що морські катери з Артбухти та Графської пристані до Північного та Родіонова тимчасово не курсують.
  • Згодом окупанти почали виправдовуватися, що нічого серйозного не відбулося, критична й військова інфраструктура не постраждала. А вибухи, які чули в Криму, то "робота ППО".