Audi A7 & S7

Компанія Audi оновила п'ятидверку A7 та її "гарячу" версію S7. Автомобілям серйозно видозмінили передню та задню частину, хоча загалом вони залишились впізнаваними.

Окремої уваги заслуговують нові примружені фари. Стандартно вони світлодіодні, а опційно можна замовити інноваційну матричну світлотехніку, яка вміє автоматично вимикати окремі ділянки, щоб не сліпити зустрічних водіїв.

Також "сімки" отримали нові бампери, решітки радіатора та вихлопні патрубки.

У салоні - без особливих змін, лише розширили гаму кольорів та переглянули матеріали обробки. Також встановили нову мультимедійну систему MMI Navigation Plus на базі графічного процесора від Nvidia. Доповнює її комплекс Audi Connect з підтримкою мобільного інтернету LTE

Серйозно модернізували гаму двигунів. Стандартна А7 буде доступна з п'ятьма агрегатами. Два з них - бензинові, об'ємом 2.8 (204 к.с.) та три літри (333 к.с.). Обом додали потужності, і тепер вони розвивають 220 і 333 конячки відповідно.

Інші двигуни - дизельні, усі об'ємом три літри. Діапазон потужності - від 218 до 320 сил. Слабший з них у передньопривідній модифікації споживає 4,7 л пального на "сотню".

А от під капотом зарядженої S7 прописався чотирилітровий бензиновий V8 на 450 сил.

Європейські продажі оновлених Audi A7 та S7 стартують наприкінці літа. За них проситимуть від 51-єї та 82-ох тисяч євро відповідно.


MINI Superleggera Vision

Компанія MINI представила концептуальний родстер у стилі британських спортивних моделей середини минулого сторіччя. Вінтажну дводверку під назвою Superleggera Vision розробили спільно з відомим кузовним ательє Carrozzeria Touring Superleggera. Презентували авто на Конкурсі елегантності в Італії.

За словами розробників, прості форми моделі, мінімалізм в екстер'єрі та інтер'єрі - це, передусім, данина хетчбеку MINI 55-річної давнини.

А от видовжений капот, рельєфні крила та "плавник" на багажнику відсилають вже до справжніх родстерів.

Але не лише дизайн - поведінка у цього MINI схожа. Британці говорять про відточену керованість і запальний характер.

Технічна частина? Оскільки це дизайнерський концепт для конкурсу краси, то вона немає особливого значення. У MINI лише обмовились, що представлений родстер - електромобіль.