"Вчора був інцидент, коли Прикордонна служба затримана неопізнаний літак на виліт і там перебувала охорона президента. Після того, як вона не пройшла відповідну процедуру контролю, була затримана. З літака вийшов Янукович, сів у машину і поїхав у невідомому напрямку", - сказав він у неділю в Києві.

Аваков також не знає про місцезнаходження в.о. глави Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка і відсторонених генпрокурора Віктора Пшонки і міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

"Вчора Клименко і Пшонка були затримані в аеропорті. У VIP-зал увірвалися озброєні люди, сталася стрілянина і Клименко і Пшонка поїхали. Зараз проводиться розслідування", - повідомив він.

Водночас, Аваков наголосив, що екс-віце-спікеру Верховної Ради Ігоря Калетника вдалося полетіти в Москву, оскільки у Прикордонної служби в аеропорту не було підстав його затримувати: у нього були всі необхідні документи для перетину кордону і, крім того, депутатська недоторканність.

Як стало відомо з поінформованих джерел Телеканалу новин "24", керівник держуправління справами Андрій Кравець покинув країну.