Так він прокоментував скандал навколо сайту "Миротворець".

"Так, я не визнаю ні ДНР, ні ЛНР, ні кримської автономії в складі Росії, — як і нікого іншого, хто проголошує себе владою на окупованій УКРАЇНСЬКІЙ землі! Я вважаю неможливим будь-які контакти з самозваною окупаційною владою — неможливим і аморальним", — написав Аваков у Facebook.

На його думку, журналісти, які акредитувалися на тимчасово окупованих територіях, співпрацюють з окупаційною владою, але "це їхній вибір".

"Реєструєтеся у Безлера і Гіркіна, які вбили сотні патріотів — ЦЕ ВАШ ВИБІР... Але тільки не ховайте цей ВАШ ВИБІР, звинувачуючи хлопців з сайту "Миротворець". Волонтери сайту "Миротворець" — зробили свій вибір — боротися з окупаційною владою, а не реєструватися у них для роботи", — вважає Аваков.

Нагадаємо, сайт "Миротворець" опублікував базу даних понад 4 тисячі журналістів, які отримали акредитацію в так званих "ДНР" і "ЛНР". Зокрема, сайт додав до списку "пропагандистів" і журналіста 24 Каналу Володимира Рунця,який не має жодного відношення до терористів.

13 травня центр "Миротворець" вирішив закрити однойменний сайт. Водночас у Міністерстві інформаційної політики виступили проти закриття сайту.