У четвер, 12 травня, інвестиційно-девелоперська компанія Avalon розпочала видачу ключів своїм інвесторам від зданих в експлуатацію квартир в житлових комплексах Avalon Flex та Avalon Zelena Street.

Інвестиції збережено

Попереду – планова здача наступних черг квартир в цих комплексах, а також видача ключів в комплексі Avalon Holiday.

Avalon своїм власним капіталом та капіталом основних партнерів несе повну відповідальність за збереження інвестицій своїх клієнтів. Це гарантує завершення будівництва усіх початих до війни проєктів компанії.

Попереду – ще 800 квартир

Ми оптимізували свою діяльність відповідно до економіки воєнного стану. З командою ні на день не припиняли роботу, перебудували бізнес-процеси в компанії, щоб забезпечити стабільність та ефективність будівництва. Ще раз підтверджуємо нашу репутацію найнадійнішого забудовника, яку ми з командою збудували ще з 2014 року,
– розповів операційний директор Avalon Роман Давимука.

За його словами, до кінця червня готуєьться нова здача інвесторам в експлуатацію понад 800 квартир, а це 41,9 тис. квадратних метрів площі житла.

Це величезний поштовх для розвитку всіх галузей, які знаходяться поруч з цими комплексами: дизайнерські студії, ремонтні бригади, ресторанний, малий та середній бізнес, –
додає Давимука.

Більше проєктів компанії можна переглянути на сайті Avalon.

Довідково

Avalon – інвестиційно-девелоперський преміум бренд, заснований у Львові 2014 року для управління прямими девелоперськими інвестиціями комерційної та житлової нерухомості.

З 2014 року компанія Авалон інк. під брендом Avalon успішно залучила більше 6 тисяч інвесторів, реалізувала 12 інвестиційно-девелоперських проєктів житлової та комерційної нерухомості на понад 500 тисяч м2.