"Авангард" вже вкотре переграв московський ЦСКА у рамках відкритого чемпіонату Росії. Після першого безрезультативного періоду Дмитро Сьомін виводить господарів вперед. Менш як за 10 хвилин нападник Ян Марек зрівнює рахунок у матчі. Та втримати нічиєї перед останньою перервою гостям не судилось.

Олександр Пережогін підіймає настрій власним уболівальникам - 2-1. У завершальній 20-хвилинці все той же невтомний чех Ян Марек зновувстановлює паритет у матчі. Але відчутна перевага "Авангарду" в кидках по воротам, 39 проти 24 попадань армійців, встановлюють закономірність у цьому поєдинку.

Антон Курняков за 6 хвилин до фінальної сирени приносить мінімальну перемогу "Авангарду". 3-2 омський клуб підіймається на третю сходинку Східної конференції. Лідирувати продовжує Магнітогорський "Металург".