Кияни пам'ятають страшну аварію, коли вантажівка в'їхала просто в лоб трамваю. Це налякало містян і зупинило рух транспорту.

Дивіться також Ferrari розлетілась на шматки: українська модель та діджей з Косова загинули у моторошній аварії

Деталі ДТП на лівому березі 6 квітня

На перехресті вулиць Остафія Дашкевича та Чорних Запорожців сталася ДТП. Це лівий берег Києва, якщо конкретніше – житловий масив Воскресенський. Адміністративно вулиці розташовані на межі Дніпровського та Деснянського районів столиці.

ДТП на перехресті Дашкевича та Чорних Запорожців у Києві 6 квітня / Київські телеграм-канали

Як зрозуміло із фото, одну з автівок після удару відкинуло в бік трамвайної колії. Авто знесло кілька секцій металевої огорожі, пошкодило конструкції зупинки. Сильно пошкоджено і саму машину. Друга також сильно пом'ята.

Від удару машину розвернуло в бік трамвайної зупинки: дивіться відео наслідків ДТП у Києві

Де сталася ДТП: показуємо на карті

Помітно, що на перехресті розташовані трамвайні зупинки. На жаль, на офіційних сторінках поліції журналістам 24 Каналу не вдалося знайти деталі про цю ДТП.

Не єдина серйозна аварія в місті

Ще одна ДТП у суботу 6 квітня сталася на вулиці Борщагівській у мікрорайоні Київського політехнічного інституту – там водій BMW влетів у дерево та зупинився аж біля кіосків.

ДТП на Борщагівській у Києві 6 квітня / Київські телеграм-канали

Варто зазначити, що ця аварія також сталася неподалік зупинки трамвая. 24 Канал звертається до водіїв: будь ласка, кермуйте обережно! Не наражайте на небезпеку ні себе, ні інших!