Голова міської військової адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш повідомив, що з міста будуть евакуйовані комунальники, які досі робили все для підтримки життя там. Відповідно у місті не буде мобільного зв'язку та можливості заряджати телефони.

Зверніть увагу Вугледар стертий з лиця землі: на що окупанти перетворили українське місто

В Авдіївці не буде мобільного зв'язку

Віталій Барабаш пояснив, що рішення про евакуацію комунальників довелося ухвалити після того, як під час одного з обстрілів був приліт неподалік від них. Евакуація буде тривати поетапно.

Голова МВА розповів, що внаслідок обстрілів щодня є зруйновані багатоповерхівки, і ситуація в місті погіршується. За останні кілька тижнів не було жодного дня без прильотів.

Після виїзду комунальників у місті зникне мобільний зв'язок, не буде можливостей заряджати телефони. Тому голова МВА закликає місцевих також їхати з міста.

Нікому буде обслуговувати генератори і нікому буде обслуговувати мобільну вишку. Тому треба їхати, особливо з дітьми. Не хочу називати прізвища цих людей, які ховають дітей та змінюють локації,
– розповів Барабаш.

Голова МВА наголосив, що навіть підвали не рятують від ворожих обстрілів, адже після влучань людей може засипати завалами.

Авдіївка може стати другою Мар'їнкою і, на жаль, від неї нічого не залишиться,
– підкреслив Барабаш.

Барабаш про ситуацію в Авдіївці: дивіться відео

Як евакуюватися: куди звертатися цивільним

Мешканцям Авдіївки, які ще не виїхали з міста, рекомендують звертатися за наступними номерами телефонів для організації виїзду з міста та поселення у безпечному місці:

  • Гаряча лінія евакуаційної групи "Білий Янгол" на Авдіївському напрямку – 066 56 19 102.
  • Авдіївське управління соціального захисту – 095 60 04 026.

Ситуація в Авдіївці загострюється

Авдіївка – одна з найгарячіших точок на лінії фронту разом із містом Бахмут на Донеччині. Окупанти докладають зусиль для захоплення міста й намагаються оточити його. Саму ж Авдіївку окупанти знищують, як й інші міста Донеччини та Луганщини.

Ворог сподівається що після кількамісячних спроб захопити Бахмут, йому вдасться захопити Авдіївку, аби в Кремлі змогли продемонструвати бодай якусь "перемогу".

У росіян досі, на жаль, є запаси живої сили та техніки, то ж вони тиснуть на місто, однак наші воїни тривають оборону.