Обмеження на в'їзд Австрію стосуються й України. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ Австрії.

Важливо Австрійці масово проігнорували тестування на COVID-19: причини

Зауважимо, що посилення карантину не стосується громадян, які прибуватимуть з 10 країн: Австралія, Фінляндія, Ірландія, Ісландія, Японія, Нова Зеландія, Норвегія, Південна Корея, Уругвай та Ватикан.

Які правила в'їзду для українців

  • При в'їзді в країну необхідно пройти 10-денний карантин. Він обов'язковий навіть якщо у людини негативний тест на коронавірус.
  • 10-денний карантин може бути скасований достроково. Для цього потрібно пройти тест за власний кошт, але не раніше ніж через 5 днів самоізоляції.

Крім того, уряд Данії ухвалив рішення посилити карантинні обмеження по всій території країни. Нові заходи набудуть з 16 грудня. Головною рекомендацією для всіх жителів Данії залишається максимально можливе перебування у будинку і мінімізація контактів. Відзначимо, що нині обмеження діють у 69 з 98 муніципалітетів Данії.

Що відомо про коронавірус в Австрії?

Від початку пандемії у країні зафіксували 327 679 випадків зараження COVID-19. З них 287 750 людей вже одужали, водночас 4 648 хворих, на жаль, померли. Наразі ситуація з COVID-19 в Австрії залишається контрольованою. Влада запроваджує масове тестування населення, а кількість нових хворих щодня зменшується.